Založ si blog

My ľud za Smer

Dovoľte aby som sa predstavil ako sa na slušného človeka patrí a sluší-som ten a ten a robím to a to. No v zásade som len človekom, len človekom. Smrdím za človečinou. Jednoducho smrdím za človečinou, ktorá je mi blízka, lebo som sociálne zviera. Ale tak ako za človečinou tak smrdím aj za zvieracinou, lebo som napáchol od ľudí, ktorí sú tiež sociálnymi zvieratami. Nechcem používať slová ako ´ľudskosť´ a ´zvierackosť´ aby som nemusel vysvetľovať,že mi ´ľudskosť´ začala nejak divne zapáchať, že mi ´nevonia´ teda príliš vábne. Zo zvierackosťou sa to má u mňa dosť podobne, keď vezmem do úvahy svoju ´sociálnu zvierackosť´, alebo by sa chcelo až povedať ´sociálnu ľudskosť´? No každopádne narážame tu už na pomerne široký pojem, ktorým je ´sociálne zviera´, ktorý by som nechcel nijak dehonestovať a prerábať na sociálneho človeka. Teda nechcel by som prerábať ´zvierackosť´ na ´ľudskosť´, alebo ľudskosť na zvierackosť. Aby človek nesmrdel hovorí si sociálne zviera.  Aby človek z jeho ´ľudskosťou´ nesmrdel si hovorí, že je sociálnym zvieraťom. Alebo sa mýlim?

 

Nechám túto otázku zatiaľ otvorenú a na posúdenie každého. Fakt je ten, že ´idú voľby´. Ako na Slovensku zvykne v tomto čase prichádza na psa mráz. Ten je tu síce zakopaný, ale nevadí. Je tiež len sociálnym zvieraťom ako my všetci. Chceme sa mať len lepšie a myslieť len dobre to s každým a pozitívne. Tiež to myslím zo Slovenským národom a vládou a každým kto o Slovensko prejavuje záujem dobre, ale musím povedať, že je to zlé. Ja to síce myslím dobre, ale ono to je zlé. Blížia sa voľby a strana Smer má zase víťazstvo v rukách podľa všetkých štatistík. Preto je škoda voliť, a  strácať svoj drahocenný čas, lebo slovenský národ sa takto rozhodol. Rozhodol sa ignorovať holé fakty. Holé fakty ako holé lebky, holé zadky, a holé ženy. Všetko čo sa kde na Slovensku deje je koncom, alebo jeho začiatkom, a myslieť si, že ešte sa po ošklbaní tejto kury do hola dá niečo vyšklbať tak to môže jedine optimista, ktorý nemá sebe rovna. Vlastne pesimista, lebo pokiaľ pôjde pre Smer všetko dobre čo zdá sa ide bude s nami len horšie.

Tu by som povedal, že už končí všetko sranda a povedal by som to otvorene. Nechcem apelovať na ľudské svedomie, alebo niečo podobné, lebo aj to svedomie má zrejme na svedomí sociálne zviera, ale s ´demokraciou´ na štýl Smeru sa na Slovensku teda už nebude načo tešiť. Smer je strana, ktorá prenechala moc ľudu tým, ktorí sa tým ´ľuďom´ netrápia ani zlomok sekundy. Preto my ľud by sme mali voliť Smer.

Sme len ľud, sme len ľudia a chceme istoty. Ľud je jedno sociálne zviera, ktoré chce istoty. A tie Smer dáva nie? Máme prácu, ktorú nám dá štát teda ten byrokratický aparát a nič iné v SR/? Prácu, ktorá je prvou istotou? /asi pol milióna nezamestnaných/..Máme nejaké podniky, ktoré nás podržia ´v kríze´ okrem tých cudzo sem naimplantovaných? /posledné dva, ktoré Smer predá v najbližšom Čase/- máme  istú budúcnosť pre mladé ´biele´ rodiny? Teda sociálne byty, isté zamestnanie, prídavky na deti pre bielych /ako v tom úbohom Rusku/, alebo nemáme s toho vôbec nič? Máme zníženú DPH na všetky potraviny o sumu, ktorá by nestala za pľuvanec? Máme rebríčky hodnôt pre mladú generáciu, ktoré by stáli zato nasledovať? Máme hocičo, v tomto štáte čo nevydreli ešte naši dedovia a čomu odzvonilo už aj tak dávno? Alebo je to jedno všetko?

Všetky dôkazy svedčia v proti Smere. Smer zároveň, ale všetko sľúbi, ale nedodrží nikdy nič. Vlastne už nerobí ani to. Národ zhlupnutý týmto kabinetom debilov aj tak nedostane nikdy rozum. Slováci sa nikdy nepostavia na vlastné nohy a neukážu nezávislosť, nepostavia sa a neotvoria ústa. Ako povedal milovaný súdruh Marián Vítkovič ´na Slovensku ma najviac mrzí ticho´. Slovák je človek, ktorého odnaučili myslieť, ktorého odnaučili kriticky sa na seba samého pozrieť, ktorého odnaučili mať k sebe dištanc a vidieť sa v svetle takom, v akom naozaj je.

Strana Smer má víťazstvo isté tak ako každý Slovák, ktorý trochu uvažuje porážku. Ale či by to bol Smer, alebo iná banda zlodejov z onoho kabinetu debilov by bolo jedno. Jediná strana, ktorá v SR nekradne je KSS a preto nech žije KSS!!Smrť Smeru a smrť každému Slovákovi, ktorý túto chamraď menom Smer volil a ich spolu-oponentov/ všetci čo tam sedia ešte už 20 rokov/, volí, alebo bude voliť vo vopred prehranom boji, ktorého sa bez boja vzdávam.

My ľud za Smer do pekla?

 

Mýslím, že na adresu tej chamrade by bolo treba podoknúť ´CHODTE PREČ DO PEKLA UŽ STE UKÁZALI čO VO VÁS  nie JE A NIKTO VÁS NEPOTREBUJE´!!

 

A my SLOVÁCI PôJDeme  ZA Vami…

 

Rodičia

17.11.2017

Rodičom sa zavďačíme keď sa nimi staneme sami, alebo keď sa zabijeme.

Mŕtvi

17.11.2017

Mŕtvi mi idú príkladom.

jed

16.11.2017

Sypú ti na hlavu jed do krvi prejde hneď ťažké kovy ťažké stavy postupná likvidácia ľudstva zabíjanie pozemského života za lacný peniaz pre ultra-miliardárov pochovaní v plytkých masových viac »

plot, ostnatý drôt

Na hraniciach Krymu s Ukrajinou postaví Rusko plot

18.11.2017 10:21

Náklady by sa mali vyšplhať v prepočte na viac než 2,8 milióna eur.

merkel

Nemecké koaličné rozhovory sa zasekli

18.11.2017 10:00

K Jamajke je ešte stále ďaleko. Podľa plánu nemeckých politických strán sa mala už vo štvrtok skončiť prípravná fáza rokovaní o budúcej koalícii.

Zimbabwe, harare

Obyvatelia Zimbabwe oslavujú očakávané zvrhnutie Mugabeho

18.11.2017 09:49

Do krajiny sa medzitým vrátil Mugabeho rival Emmerson Mnangagwa, ktorého si armáda zrejme želá ako nového prezidenta.

Nebenzia, osn, br, bezpecnostna rada

Rusko vetovalo rezolúciu o vyšetrovaní chemických útokov v Sýrii

18.11.2017 09:07

Je to už jedenástykrát, čo Moskva vetovala text o Sýrii od začiatku sýrskeho konfliktu v roku 2011.

kristchortura

„Chvála tomu, to činí tvrdým!“

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,631
Celková čítanosť: 328789x
Priemerná čítanosť článkov: 202x

Autor blogu