Založ si blog

My ľud za Smer

Dovoľte aby som sa predstavil ako sa na slušného človeka patrí a sluší-som ten a ten a robím to a to. No v zásade som len človekom, len človekom. Smrdím za človečinou. Jednoducho smrdím za človečinou, ktorá je mi blízka, lebo som sociálne zviera. Ale tak ako za človečinou tak smrdím aj za zvieracinou, lebo som napáchol od ľudí, ktorí sú tiež sociálnymi zvieratami. Nechcem používať slová ako ´ľudskosť´ a ´zvierackosť´ aby som nemusel vysvetľovať,že mi ´ľudskosť´ začala nejak divne zapáchať, že mi ´nevonia´ teda príliš vábne. Zo zvierackosťou sa to má u mňa dosť podobne, keď vezmem do úvahy svoju ´sociálnu zvierackosť´, alebo by sa chcelo až povedať ´sociálnu ľudskosť´? No každopádne narážame tu už na pomerne široký pojem, ktorým je ´sociálne zviera´, ktorý by som nechcel nijak dehonestovať a prerábať na sociálneho človeka. Teda nechcel by som prerábať ´zvierackosť´ na ´ľudskosť´, alebo ľudskosť na zvierackosť. Aby človek nesmrdel hovorí si sociálne zviera.  Aby človek z jeho ´ľudskosťou´ nesmrdel si hovorí, že je sociálnym zvieraťom. Alebo sa mýlim?

 

Nechám túto otázku zatiaľ otvorenú a na posúdenie každého. Fakt je ten, že ´idú voľby´. Ako na Slovensku zvykne v tomto čase prichádza na psa mráz. Ten je tu síce zakopaný, ale nevadí. Je tiež len sociálnym zvieraťom ako my všetci. Chceme sa mať len lepšie a myslieť len dobre to s každým a pozitívne. Tiež to myslím zo Slovenským národom a vládou a každým kto o Slovensko prejavuje záujem dobre, ale musím povedať, že je to zlé. Ja to síce myslím dobre, ale ono to je zlé. Blížia sa voľby a strana Smer má zase víťazstvo v rukách podľa všetkých štatistík. Preto je škoda voliť, a  strácať svoj drahocenný čas, lebo slovenský národ sa takto rozhodol. Rozhodol sa ignorovať holé fakty. Holé fakty ako holé lebky, holé zadky, a holé ženy. Všetko čo sa kde na Slovensku deje je koncom, alebo jeho začiatkom, a myslieť si, že ešte sa po ošklbaní tejto kury do hola dá niečo vyšklbať tak to môže jedine optimista, ktorý nemá sebe rovna. Vlastne pesimista, lebo pokiaľ pôjde pre Smer všetko dobre čo zdá sa ide bude s nami len horšie.

Tu by som povedal, že už končí všetko sranda a povedal by som to otvorene. Nechcem apelovať na ľudské svedomie, alebo niečo podobné, lebo aj to svedomie má zrejme na svedomí sociálne zviera, ale s ´demokraciou´ na štýl Smeru sa na Slovensku teda už nebude načo tešiť. Smer je strana, ktorá prenechala moc ľudu tým, ktorí sa tým ´ľuďom´ netrápia ani zlomok sekundy. Preto my ľud by sme mali voliť Smer.

Sme len ľud, sme len ľudia a chceme istoty. Ľud je jedno sociálne zviera, ktoré chce istoty. A tie Smer dáva nie? Máme prácu, ktorú nám dá štát teda ten byrokratický aparát a nič iné v SR/? Prácu, ktorá je prvou istotou? /asi pol milióna nezamestnaných/..Máme nejaké podniky, ktoré nás podržia ´v kríze´ okrem tých cudzo sem naimplantovaných? /posledné dva, ktoré Smer predá v najbližšom Čase/- máme  istú budúcnosť pre mladé ´biele´ rodiny? Teda sociálne byty, isté zamestnanie, prídavky na deti pre bielych /ako v tom úbohom Rusku/, alebo nemáme s toho vôbec nič? Máme zníženú DPH na všetky potraviny o sumu, ktorá by nestala za pľuvanec? Máme rebríčky hodnôt pre mladú generáciu, ktoré by stáli zato nasledovať? Máme hocičo, v tomto štáte čo nevydreli ešte naši dedovia a čomu odzvonilo už aj tak dávno? Alebo je to jedno všetko?

Všetky dôkazy svedčia v proti Smere. Smer zároveň, ale všetko sľúbi, ale nedodrží nikdy nič. Vlastne už nerobí ani to. Národ zhlupnutý týmto kabinetom debilov aj tak nedostane nikdy rozum. Slováci sa nikdy nepostavia na vlastné nohy a neukážu nezávislosť, nepostavia sa a neotvoria ústa. Ako povedal milovaný súdruh Marián Vítkovič ´na Slovensku ma najviac mrzí ticho´. Slovák je človek, ktorého odnaučili myslieť, ktorého odnaučili kriticky sa na seba samého pozrieť, ktorého odnaučili mať k sebe dištanc a vidieť sa v svetle takom, v akom naozaj je.

Strana Smer má víťazstvo isté tak ako každý Slovák, ktorý trochu uvažuje porážku. Ale či by to bol Smer, alebo iná banda zlodejov z onoho kabinetu debilov by bolo jedno. Jediná strana, ktorá v SR nekradne je KSS a preto nech žije KSS!!Smrť Smeru a smrť každému Slovákovi, ktorý túto chamraď menom Smer volil a ich spolu-oponentov/ všetci čo tam sedia ešte už 20 rokov/, volí, alebo bude voliť vo vopred prehranom boji, ktorého sa bez boja vzdávam.

My ľud za Smer do pekla?

 

Mýslím, že na adresu tej chamrade by bolo treba podoknúť ´CHODTE PREČ DO PEKLA UŽ STE UKÁZALI čO VO VÁS  nie JE A NIKTO VÁS NEPOTREBUJE´!!

 

A my SLOVÁCI PôJDeme  ZA Vami…

 

Otázka

10.01.2018

Otázka toho, či poznávam, že poznávam, že som poznávajúci, alebo poznávam, že sa nepoznávam ako poznávajúci.

toto je vojna. ..

10.01.2018

Žiadny anjel padlý na hlavu vybieham z ústavu menom mojej existencie žiadna omnipotencia priposraného boha v chode do stratena rozbíjam o holé múry svoje beznádeje až mi krv tuhne v žilách viac »

Veľa

05.01.2018

Veľa ich má príliš, ale nikto nemá dosť. Varg V.

afganistan

Skupina ozbrojencov zaútočila na hotel v Kábule

20.01.2018 21:01

Skupina prinajmenšom štyroch ozbrojencov zaútočila v sobotu večer na hotel Intercontinental v afganskej metropole Kábul.

polícia, policajti

NAKA rieši prípady daňových podvodov za milióny eur

20.01.2018 19:41

Prípad možných daňových podvodov z mája minulého roka prechádza do ďalšej fázy.

Kalifornia, požiar

V Prahe horí hotel, dvaja ľudia zahynuli

20.01.2018 19:29, aktualizované: 20:08

Najmenej dvoch mŕtvych a množstvo zranených si vyžiadal požiar štvorhviezdičkového hotela Eurostars David, ktorý sa nachádza v centre českej metropoly Praha.

Turecko, Sýria

Rusi nechcú provokovať Turkov a sťahujú vojakov zo severnej Sýrie

20.01.2018 19:10

Rusko sťahuje svojich vojakov nasadených v oblasti kurdskej enklávy Afrín v severnej Sýrii po tom, ako túto oblasť bombardovali turecké bojové lietadlá.

kristchortura

„Chvála tomu, to činí tvrdým!“

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,651
Celková čítanosť: 360112x
Priemerná čítanosť článkov: 218x

Autor blogu