Založ si blog

Frost firma; list na odchod

´Vážené, vážení´ vo Froste
Pár slov k špine, ktorú na mňa Ste ráčili naváľať opetujem;

Rád by som ak dovolíte uviedol ešte po tom debakelnom fiasku a drzosti akú Ste ako firma mali voči mne mať ´pán´ X-Y, nebudem menovať Vašich ´manažérov´, či kto ráčia tí páni s mobilnými telefónmi sa producírujúcimi hore-dole po továrni ako takí panáci na zotrovačnosť byť. Bez výpovednej lehoty Ste ma ráčili vyhodiť z dverí. V prostredí kde pracuje polovica ľudí, ktorí ani nemajú maturitu a ich stupidita už napohľad vzbudzuje opatrnosť.
S pár výnimkami, s ktorými som mal tú reč, ktoré nečmuchajú pre 3.50 eurovú almuźnu non-stop dokola či niekto ´nespí´, som o jedle Vašej ´super-firmy´, ktorá pozitívne produkuje priam, že 100% nezdravé ´jedlo´/bordeľ/ počul, že je často ešte dávno po záruke, aby sa dalo lacnejšie kúpiť a drahšie predať. Bordeľ, v rukách vezňov a ´rómskych spoluobčanov´ na, ktorých práci si zakladáte zrejme kôli dobrému dôvodu nejakých pofiderných dohôd s úradom práce a týmto zlodejským a skurvene skorumpovaným hovnom menom Slovenský štát a jeho byrokratickým aparátom Ste u mňa ´top zamestnávateľ´ spodiny na východe akou sami Ste.

Tak Vám vážené a milé ´vzorné občianske nuly a spodina´ chcem ešte raz cez Vašu sprostotu do neba volajúcu dať na vedomie, že NIKTO MI NEDOKÁŽE, ŽE SOM NIEKDE SPAL a, že je to Vaša pokrytecká sprostosť, ktorá prezentuje nudnú, nezáživnú , málo platenú prácu, resp žobračenku za prácu, ktorá zdravie ohrozuje spôsobom permanentného ponocovania za, ktoré by mi teda Vaša žobračenka v prípade nejakého zdravotného problému z toho plynúceho nikdy nepokryla útratu za ´pracovnú príležitosť rovnú pre všetkých´ kde pánom je degeš bez maturity, lebo ten zodpovedá tomu čo chcete, nehovoriac o tom ako by to horšie by to mohlo so zdravím takto pracujúceho resp otročiaceho skončiť a, že o túto Vášu úbohosť menom ´operátor výroby´ ľutujem,že som vôbec stál, a že som u Vás kedy otročil na lenivú chamraď ako Ste.

Bodaj by na svete takej chamrade už viac nebolo ako Ste Vy vo Froste počnúc ´pánmi´ na mobiloch, ktorí o tom čo to zdravia stojí táto žobračina zrejme dobre vedia, ale v štáte, ktorý študuje vysokoškolákov len nato aby ich do partie s degešmi posielal je to asi to najlepšie čo sa komu dostane.

Pánovi koktavému a spol s pozdravom $@#$, Týmto chcem ďalej pozdraviť aj tlustú prasnicu a jej vepra, ktorý mi vyhrážal do bitiek, že Vie kto je, a ja viem tiež, a raz sa možno ešte stretneme a tá jeho prasnica bude kôli nemu nemu ľutovať, že ho vysrala na svet,

Pľujem na Vás, a na Vašu žobrácku príležitosť a ešte aj na Vaše hroby, že Ste obsmŕdali na tomto skurvenom svete a viac nebudete.

Když bohové vyslyší volání: konzervativně revoluční potenciál black metalu

07.05.2018

Black Metal: European roots & musical extremities. — London: Black Front Press, 2012. Autorka: Olena Semenjaka Národní univerzita „Kyjevsko-mohyljanská akademie“ I. Black metal: subkultura viac »

Fu. .k the whorld-Operation WWolf

25.03.2018

https://www.youtube.com/watch?v=IdVkxphnZL4

Prekariát – spoločenská trieda v utváraní

20.02.2018

Prinášame rozhovor s britským ekonómom Guyom Standingom, ktorý vyšiel na A2larm. Guy Standing je členom vedenia organizácie BIEN (Basic Income Earth Network), autorom kníh The Precariat (2011) viac »

Vrtuľník

Leteckí záchranári pomáhali štyrom zraneným lyžiarom

19.01.2019 21:16

Traja muži a jedno dievča utrpeli poranenia pri lyžovaní na Martinských holiach, Jasnej a Vysokých Tatrách.

Nemecko Merkelová prejav novoročný

Merkelová vyzýva na užšiu spoluprácu EÚ v oblasti obranných systémov

19.01.2019 20:15

Zároveň Nemcov varovala, že možno budú musieť pristúpiť ku kompromisom ohľadom prísnych vývozných pravidiel.

polícia, václavské námestie

V Prahe sa pokúsil upáliť ďalší muž, polícia

19.01.2019 19:34

Okolnosti a motív činu polícia vyšetruje.

ORAVA: Snehová kalamita

SHMÚ vydal výstrahu pred nízkymi teplotami

19.01.2019 19:14

Teplota môže s výnimkou západu krajiny klesnúť na -15 až -19 stupňov Celzia.

kristchortura

..radšej zomrieť v tom triednom nerovnom boji divokom ako byť ekonomickým otrokom...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,663
Celková čítanosť: 563435x
Priemerná čítanosť článkov: 339x

Autor blogu