Založ si blog

Frost firma; list na odchod

´Vážené, vážení´ vo Froste
Pár slov k špine, ktorú na mňa Ste ráčili naváľať opetujem;

Rád by som ak dovolíte uviedol ešte po tom debakelnom fiasku a drzosti akú Ste ako firma mali voči mne mať ´pán´ X-Y, nebudem menovať Vašich ´manažérov´, či kto ráčia tí páni s mobilnými telefónmi sa producírujúcimi hore-dole po továrni ako takí panáci na zotrovačnosť byť. Bez výpovednej lehoty Ste ma ráčili vyhodiť z dverí. V prostredí kde pracuje polovica ľudí, ktorí ani nemajú maturitu a ich stupidita už napohľad vzbudzuje opatrnosť.
S pár výnimkami, s ktorými som mal tú reč, ktoré nečmuchajú pre 3.50 eurovú almuźnu non-stop dokola či niekto ´nespí´, som o jedle Vašej ´super-firmy´, ktorá pozitívne produkuje priam, že 100% nezdravé ´jedlo´/bordeľ/ počul, že je často ešte dávno po záruke, aby sa dalo lacnejšie kúpiť a drahšie predať. Bordeľ, v rukách vezňov a ´rómskych spoluobčanov´ na, ktorých práci si zakladáte zrejme kôli dobrému dôvodu nejakých pofiderných dohôd s úradom práce a týmto zlodejským a skurvene skorumpovaným hovnom menom Slovenský štát a jeho byrokratickým aparátom Ste u mňa ´top zamestnávateľ´ spodiny na východe akou sami Ste.

Tak Vám vážené a milé ´vzorné občianske nuly a spodina´ chcem ešte raz cez Vašu sprostotu do neba volajúcu dať na vedomie, že NIKTO MI NEDOKÁŽE, ŽE SOM NIEKDE SPAL a, že je to Vaša pokrytecká sprostosť, ktorá prezentuje nudnú, nezáživnú , málo platenú prácu, resp žobračenku za prácu, ktorá zdravie ohrozuje spôsobom permanentného ponocovania za, ktoré by mi teda Vaša žobračenka v prípade nejakého zdravotného problému z toho plynúceho nikdy nepokryla útratu za ´pracovnú príležitosť rovnú pre všetkých´ kde pánom je degeš bez maturity, lebo ten zodpovedá tomu čo chcete, nehovoriac o tom ako by to horšie by to mohlo so zdravím takto pracujúceho resp otročiaceho skončiť a, že o túto Vášu úbohosť menom ´operátor výroby´ ľutujem,že som vôbec stál, a že som u Vás kedy otročil na lenivú chamraď ako Ste.

Bodaj by na svete takej chamrade už viac nebolo ako Ste Vy vo Froste počnúc ´pánmi´ na mobiloch, ktorí o tom čo to zdravia stojí táto žobračina zrejme dobre vedia, ale v štáte, ktorý študuje vysokoškolákov len nato aby ich do partie s degešmi posielal je to asi to najlepšie čo sa komu dostane.

Pánovi koktavému a spol s pozdravom $@#$, Týmto chcem ďalej pozdraviť aj tlustú prasnicu a jej vepra, ktorý mi vyhrážal do bitiek, že Vie kto je, a ja viem tiež, a raz sa možno ešte stretneme a tá jeho prasnica bude kôli nemu nemu ľutovať, že ho vysrala na svet,

Pľujem na Vás, a na Vašu žobrácku príležitosť a ešte aj na Vaše hroby, že Ste obsmŕdali na tomto skurvenom svete a viac nebudete.

ticho

02.02.2018

Bolo ticho pred mojím narodením hlbšie ako bude po mojej smrti?

Deus ex končatina

29.01.2018

Deus je mŕtvy nejde ale z hlavy otázka ako ozvena šťastena sama buď, alebo nenuď deus existencia žaluď buď, alebo žaluď pritlač si ho na hruď... je to len končatina deus ex žaluď ...

Orgán voľný trh

28.01.2018

Mor ho orgán môjho rodu kto kradmou rukou voľného trhu siahne na tvoju slobodu sa rozmnožovať, konzumovať, a prežívať všetko čo nemá na kráse vadu. Si znova pozadu a pre pravdu vypustíš viac »

lanovka, Opalisko

Na lyžovačke v Rakúsku zomrel 69-ročný Slovák

18.02.2018 19:35

Slovenského lyžiara v bezvedomí našli v nedeľu na lyžiarskom svahu na vrchu Stuhleck v rakúskej spolkovej krajine Štajersko.

Volkswagen Touareg

Nemecká polícia považuje zákazy vjazdu dízlov za nevymáhateľné

18.02.2018 18:50

V Nemecku sa diskutuje o možnosti zaviesť zákaz vjazdu starších dízlových vozidiel do miest. Predstavitelia policajných odborov to považujú za nevymáhateľné.

hamáček

Českí sociálni demokrati majú nového predsedu, delegáti zvolili Jana Hamáčka

18.02.2018 18:36

Delegáti mimoriadneho 40. zjazdu Českej strany sociálnodemokratickej zvolili za jej nového šéfa podpredsedu Poslaneckej snemovne Parlamentu ČR Jana Hamáčka.

fico

Fico chystá zmeny, chce iný spôsob riadenia Smeru, skončiť majú viacerí krajskí predsedovia

18.02.2018 17:51

Slovenský premiér a šéf Smeru Robert Fico vystúpil v Hradci Králové na mimoriadnom 40. zjazde Českej strany sociálnodemokratickej.

kristchortura

..radšej zomrieť v tom triednom nerovnom boji divokom ako byť ekonomickým otrokom...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,660
Celková čítanosť: 373065x
Priemerná čítanosť článkov: 225x

Autor blogu